Registrace na VIII. Otevřené Mezinárodní Mistrovství České republiky mládeže a dospělých ČABK 2017 | 30. 9. 2017 | Praha

Pokud se Vámi registrovaný závodník turnaje účastnit nebude, oznamte to prosím úseku STK ČABK (championships@cabk.cz). Uvolníte tím místo pro případné další zájemce. V případě nejasností rovněž kontaktujte úsek STK ČABK na e-mail: championships@cabk.cz


Celková kapacita turnaje je 388 závodníků. Zbývá posledních 0 volných míst.



Plakát Propozice Přihláška Kategorie Kata list Kata (Shitei, Sentei, Tokui)

Registrace závodníků Přehled závodníků



Přehled přihlášených závodníků
oddíl   závodník   pás kata kumite
AMA Ireland Oisin Brennan   Oranžový 41
AMA Ireland Oscar Brennan   Žlutý 38
AMA Ireland Paul Brennan   Zelený 54
AMA Ireland Sophie Doherty   Oranžový 56
AMA USKA Daniel Dunn   Černý 66
AMA USKA Sam Ernst   Černý 52
British Academy of Shotokan karate Samuel JUDE   Bílý 538
British Academy of Shotokan karate Sellathurai Ganeshalingam   Černý 18
British Army karate team Andy O´Neill   Černý 1753
British Army karate team Billy Brogan   Černý 53
British Army karate team Brogan, Harley, Ronald, Rowan   69
British Army karate team Dave Johnston   Černý 16
British Army karate team Godfrey, Owen, Whitehouse   71
British Army karate team Chris Rowan   Černý 52
British Army karate team Josh Parry   Černý 1447
British Army karate team Justin Ronald   51
British Army karate team Karen Owen   Hnědý 3167
British Army karate team Katie Godfrey   Černý 30
British Army karate team Lynette Whitehouse   Černý 3167
British Army karate team Ronnie Harley   Černý 1854
Bushikan Karate Association Bombolewski Paweł   Černý 15
Bushikan Karate Association Giers Brunon   Oranžový 538
Bushikan Karate Association Juraszek Paweł   Modrý 940
Bushikan Karate Association Juraszek, Piotrowski, Warynski, Wojdyla   32
Bushikan Karate Association Miadiełko Radosław   Hnědý 12
Bushikan Karate Association Miadiełko Weronika   Hnědý 2761
Bushikan Karate Association Milani Elena   Hnědý 27
Bushikan Karate Association Piotrowski Jakub   Modrý 939
Bushikan Karate Association Staszek Patrycja   Oranžový 2056
Bushikan Karate Association Wachowicz Tomasz   Černý 1551
Bushikan Karate Association Waryński Maciej   Hnědý 1240
Bushikan Karate Association Wojdyła Karol   Oranžový 538
C.S. Politehnica Cluj Napoca Andrei Diana   Černý 2763
C.S. Politehnica Cluj Napoca Bojte Daniel   Oranžový 639
C.S. Politehnica Cluj Napoca Enne Gabriela   Oranžový 2056
C.S. Politehnica Cluj Napoca Ferenczi Alin   Černý 14
C.S. Politehnica Cluj Napoca Fort Maria   Zelený 23
C.S. Politehnica Cluj Napoca Goga Alexia   Hnědý 27
C.S. Politehnica Cluj Napoca Harabagiu Daria   Hnědý 2658
C.S. Politehnica Cluj Napoca Harabagiu, Morar, Pintea   35
C.S. Politehnica Cluj Napoca Marcus Melissa   Modrý 2660
C.S. Politehnica Cluj Napoca Marcus, Muresan, Pintea   70
C.S. Politehnica Cluj Napoca Morar Maria   Modrý 2356
C.S. Politehnica Cluj Napoca Muncaciu Ianis   Žlutý 538
C.S. Politehnica Cluj Napoca Muresan Flavia   Hnědý 2762
C.S. Politehnica Cluj Napoca Nadasanu Alex   Modrý 940
C.S. Politehnica Cluj Napoca Pintea Cristiana   Hnědý 2660
C.S. Politehnica Cluj Napoca Reinhardt Vlad   Modrý 9
C.S. Politehnica Cluj Napoca Rogoz Tudor   Oranžový 639
C.S. Politehnica Cluj Napoca Samoila Denis   Žlutý 6
C.S. Politehnica Cluj Napoca Silveira Angelo   Modrý 9
C.S. Politehnica Cluj Napoca Stanciu Cosmin   Černý 16
C.S. Politehnica Cluj Napoca Szabo Adam   Oranžový 639
C.S. Politehnica Cluj Napoca Szabo David   Oranžový 641
C.S. Politehnica Cluj Napoca Szabo Zsolt   Hnědý 53
C.S. Politehnica Cluj Napoca Teir Magdalena   Černý 3065
C.S. Politehnica Cluj Napoca Teir Nadia   Hnědý 26
C.S. Politehnica Cluj Napoca Vintu Luana   Hnědý 28
C.S. Politehnica Cluj Napoca Vlad Mara   Modrý 23
C.S. Politehnica Cluj Napoca Voda Maria   Hnědý 28
CS PHOENYX-SUNRISE MARGARIT ANDREEA RHIANA   Oranžový 2056
CS PHOENYX-SUNRISE ONISEI MARIAN LUCIAN   Oranžový 639
EGYPT WUKF HOSSAM ELDEBASY   Žlutý 38
EGYPT WUKF MARWAN ELDEBASY   Hnědý 40
EGYPT WUKF SAIF ELDEBASY   Oranžový 39
EGYPT WUKF YOUSSEF ELDEBASY   Hnědý 40
EWSKA England Mat BroadHead   Černý 52
Federation of Shotokan Dojos Bodnár Kitti   Hnědý 2761
Federation of Shotokan Dojos Csete Kornélia   Černý 2965
Federation of Shotokan Dojos Pék Eszter Lilla   Hnědý 2762
Federation of Shotokan Dojos Szabó Bálint Lajos   Modrý 1042
Federation of Shotokan Dojos Varga István Gergely   Černý 1550
German Budô Vereinigung Belz, Thomas   Modrý 1854
German Budô Vereinigung Henschel, Christian   Černý 1753
German Budô Vereinigung Lisewski, Piotr   Černý 1854
German Budô Vereinigung Schieting, Caroline   Černý 31
HAYASHI ACTIV BENTA MARIA   Zelený 2357
HAYASHI ACTIV Benta, Pop, Veres   35
HAYASHI ACTIV HINTEUAR TANIA   Černý 29
HAYASHI ACTIV MARCU DARIUS   Modrý 941
HAYASHI ACTIV Marcu, Trebea, Veres   32
HAYASHI ACTIV POP DEBORA   Modrý 2459
HAYASHI ACTIV ROBA FABIAN   Zelený 1042
HAYASHI ACTIV TREBEA ANDREI   Zelený 940
HAYASHI ACTIV VERES MARINA   Zelený 2459
HAYASHI ACTIV VERES VLAD   Zelený 941
Ikkaido Slovensko Dekan Adam   Bílý 72
Ikkaido Slovensko Doka Ľubomír   Modrý 72
Ikkaido Slovensko Krajčovič Kristián   Žlutý 72
Ikkaido Slovensko Ostrolucký Jozef   Černý 72
Ikkaido Slovensko Ostrolucký Richard   Hnědý 72
Ikkaido Slovensko Paholek Mário   Oranžový 72
Ikkaido Slovensko Snoha Štefan   Černý 72
Jukl Karate Team Janda Matyáš   Bílý 6
Jukl Karate Team Jandová Magdalena   Žlutý 21
Jukl Karate Team Kolská Monika   Zelený 4
Jukl Karate Team Stehlíková Hana   Žlutý 21
Jukl Karate Team Stehlíková Petra   Žlutý 20
Kanzen Karate Scotland Bruce, Oliver   Černý 1242
Kanzen Karate Scotland Davidson, Hannah   Černý 2660
Kanzen Karate Scotland Devasahayam, Jordan   Černý 1241
Kanzen Karate Scotland Dunn, Leah   Černý 2762
Kanzen Karate Scotland Gilchrist. Rhys   Černý 1241
Kanzen Karate Scotland Glenn, Jude, Rhys   32
Kanzen Karate Scotland Hawes, Cerys   Černý 2761
Kanzen Karate Scotland Millar, Glenn   Černý 1240
Kanzen Karate Scotland STEVEN Jude   Černý 1240
Karate Klub Klatovy Kristýna Černá   Bílý 6
Karate Klub Klatovy Lucie Měsíčková   Bílý 6
Karate Klub Klatovy Miroslav Šos   Žlutý 6
Karate Klub Klatovy Nguyen Duc Dung Alex   Žlutý 6
Karate Klub Klatovy Radka Ouřadová   Žlutý 17
Karate Klub Klatovy Romana Moravcová   Žlutý 18
Karate Klub Klatovy Štěpán Plánička   Bílý 5
Karate Klub Klatovy Tereza Melková   Žlutý 18
Karate Klub Klatovy Tomáš Hrdlička   Bílý 5
Karate Klub Klatovy Václav Hosnedl   Bílý 58
Karate Klub Klatovy Vendula Řeřichová   Bílý 95
Karate klub Prievidza FKŠ Adrián Kurbel   Oranžový 41
Karate klub Prievidza FKŠ Andrej Frajka   Modrý 14
Karate klub Prievidza FKŠ Dominika Šalamonová   Černý 30
Karate klub Prievidza FKŠ Ján Andrejkovič   Oranžový 40
Karate klub Prievidza FKŠ Kristína Huová   Černý 28
Karate klub Prievidza FKŠ Lukrécia Lachká   Hnědý 2862
Karate klub Prievidza FKŠ Marek Pavlák   Hnědý 45
Karate klub Prievidza FKŠ Martin Lachký   Oranžový 7
Karate klub Prievidza FKŠ Samuel Harag   Oranžový 40
Karate klub Prievidza FKŠ Viktória Šoltésová   Oranžový 56
KARATE TEAM ITALIA GIOVANNELLI FABRIZIO   Černý 53
KARATE TEAM ITALIA PIERVISANI ERIKA   Černý 30
KARATE TEAM ITALIA ROMOLI FILIPPO   Hnědý 51
KARATE TEAM ITALIA ROSSI LORENZO   Černý 1241
Karate-do Funakoshi, Quartucciu Derviškadić Edin   Černý 18
Karate-do Funakoshi, Quartucciu Derviškadić Lorenzo   Černý 13
KESL RYU Shotokan z.s. Andrš Vojtěch   Fialový 941
KESL RYU Shotokan z.s. Andršová Petra   Fialový 4
KESL RYU Shotokan z.s. Božek Leon   Bílý 5
KESL RYU Shotokan z.s. Ćermák Ondřej   Fialový 940
KESL RYU Shotokan z.s. Čermáková Kristýna   Žlutý 19
KESL RYU Shotokan z.s. Frühauf Radek   Černý 17
KESL RYU Shotokan z.s. Hořák Jáchym   Hnědý 1346
KESL RYU Shotokan z.s. Hrazdír Luboš   Hnědý 1242
KESL RYU Shotokan z.s. Hrazdírová Valentýna   Zelený 2255
KESL RYU Shotokan z.s. Janoušek Lubomír   Hnědý 17
KESL RYU Shotokan z.s. Janoušek Lukáš   Zelený 9
KESL RYU Shotokan z.s. Jelínková Veronika   Černý 29
KESL RYU Shotokan z.s. Jetel Jáchym   Fialový 9
KESL RYU Shotokan z.s. Josef Ciglanský   Hnědý 52
KESL RYU Shotokan z.s. Jůzová Nikola   Černý 27
KESL RYU Shotokan z.s. Jůzová Veronika   Fialový 27
KESL RYU Shotokan z.s. Keslová Kateřina   Černý 31
KESL RYU Shotokan z.s. Kloubek Matyáš   Fialový 10
KESL RYU Shotokan z.s. Kučera Matěj   Fialový 941
KESL RYU Shotokan z.s. Němeček Petr   Černý 18
KESL RYU Shotokan z.s. Novák Adam   Fialový 9
KESL RYU Shotokan z.s. Rešová Veronika   Žlutý 19
KESL RYU Shotokan z.s. Rosín Pavel   Fialový 18
KESL RYU Shotokan z.s. Sibřinová Tereza   Bílý 19
KESL RYU Shotokan z.s. Sládek Daniel   Hnědý 1344
KESL RYU Shotokan z.s. Sládek Jaroslav   Černý 51
KESL RYU Shotokan z.s. Sláma Martin   Černý 17
KESL RYU Shotokan z.s. Slanař Jakub   Černý 1347
KESL RYU Shotokan z.s. Smutný Filip   Fialový 10
KESL RYU Shotokan z.s. Stránský Jan   Fialový 939
KESL RYU Shotokan z.s. Šimon Zdeněk   Fialový 941
KESL RYU Shotokan z.s. Šimonová Andrea   Fialový 2358
KESL RYU Shotokan z.s. Šimonová Pavla   Fialový 4
KESL RYU Shotokan z.s. Šťastná Barbora   Hnědý 2356
KESL RYU Shotokan z.s. Šťastná Veronika   Hnědý 2658
KESL RYU Shotokan z.s. Vašíčková Hanka   Černý 29
KK Chodov CHOD Daniel   Fialový 42
KK Chodov KISS Jakub   Zelený 1042
KK Chodov KUNDRÁTOVÁ Adéla   Žlutý 19
KK Chodov KUNDRÁTOVÁ Markéta   Žlutý 19
KK Chodov PEŠANOVÁ Elen   Zelený 24
KK Chodov URBAN Michal   Žlutý 42
KK Chodov VYČICHLO Lukáš   Žlutý 42
KK Chodov ZDRÁHALOVÁ Alena   Fialový 2459
KK Karlovy Vary Prokop Jan   Fialový 43
KK Tygr Karlovy Vary Dub Daniel   Fialový 939
KK Tygr Karlovy Vary Eliáš Martin   Fialový 43
KK Tygr Karlovy Vary Hrdličková Lucy   Fialový 2356
KK Tygr Karlovy Vary Jan Částka   Zelený 39
KK Tygr Karlovy Vary Kristián Sysel   Fialový 838
KK Tygr Karlovy Vary Prokop Jan   Fialový 43
Martial Art Boghni FRIK Anya   Žlutý 1955
Martial Art Boghni FRIK Aya   Žlutý 1955
PSK Olymp Praha Karate Do HORT Daniel   Fialový 2
PSK Olymp Praha Karate Do KNESEL Jakub   Hnědý 54
PSK Olymp Praha Karate Do KUČERA Tomáš   Žlutý 5
PSK Olymp Praha Karate Do NEVYHOŠTĚNÝ Jan   Fialový 3
PSK Olymp Praha Karate Do PRAHL Jakub   Černý 73
PSK Olymp Praha Karate Do PROKOP Filip   Fialový 2
PSK Olymp Praha Karate Do ŠIVEC Adam   Zelený 36
Realekaratedo Massimo Reale   Černý 53
Red Dragon Team Bartáková Anna   Fialový 62
Red Dragon Team Bohdan Jonáš   Fialový 44
Red Dragon Team Čejka Jan   Zelený 939
Red Dragon Team Čejková Magdaléna   Žlutý 1955
Red Dragon Team Emanuel Viktor   Žlutý 538
Red Dragon Team Gregorcová Milena   Žlutý 2056
Red Dragon Team Hrdličková Lucie   Zelený 42
Red Dragon Team Kovařík Filip   Fialový 44
Red Dragon Team Kubíček Dominik   Bílý 742
Red Dragon Team Macek Josef   Žlutý 639
Red Dragon Team Matejka Jakub   Hnědý 44
Red Dragon Team Matejka Jakub, Matejka Ján, Kovařík   68
Red Dragon Team Matejka Ján   Hnědý 44
Red Dragon Team Mojžíšek Dominik   Fialový 839
Red Dragon Team Müller Miroslav   Žlutý 5
Red Dragon Team Poláková Anna   Žlutý 1955
Red Dragon Team Poláková Kateřina   Žlutý 2058
Red Dragon Team Spěvák Michal   Fialový 9
Red Dragon Team Šťáhlavský David   Zelený 838
Red Dragon Team Šťáhlavský Ondřej   Fialový 4
Red Dragon Team Šťáhlavský Ondřej   Fialový 940
Saltire Karate Club Scotland Conway Niamh   Černý 2660
Saltire Karate Club Scotland Liddell Andrew   Fialový 940
Saltire Karate Club Scotland McNaughton Eve   Oranžový 1955
Saltire Karate Club Scotland Rena Cosmo   Fialový 939
Saltire Karate Club Scotland Rena Magnus   Černý 1242
Saltire Karate Club Scotland Simpson David   Černý 1444
Saltire Karate Club Scotland Smith Jack   Černý 1444
SHOTOKAN KARATE CLUB ARBATAX Cabras Nicolo   Žlutý 639
SHOTOKAN KARATE CLUB ARBATAX Carta Mattia   Žlutý 538
SHOTOKAN KARATE CLUB ARBATAX Carta, Palmas D., Palmas G., Peru   32
SHOTOKAN KARATE CLUB ARBATAX Erittu Anna   Zelený 27
SHOTOKAN KARATE CLUB ARBATAX Erittu Salvatore   Zelený 940
SHOTOKAN KARATE CLUB ARBATAX Fancello Mirko   Žlutý 538
SHOTOKAN KARATE CLUB ARBATAX Cherchi Valentina   Žlutý 2056
SHOTOKAN KARATE CLUB ARBATAX Cherchi, Lorrai, Piroddi   35
SHOTOKAN KARATE CLUB ARBATAX Lorrai Naila   Žlutý 1955
SHOTOKAN KARATE CLUB ARBATAX Magari Fernando   Žlutý 3
SHOTOKAN KARATE CLUB ARBATAX Magari Gabriel   Hnědý 1243
SHOTOKAN KARATE CLUB ARBATAX Meloni Mattia   Zelený 939
SHOTOKAN KARATE CLUB ARBATAX Meloni Mira   Zelený 2358
SHOTOKAN KARATE CLUB ARBATAX Meloni, Viola, Rocca   32
SHOTOKAN KARATE CLUB ARBATAX Palmas Diego   Žlutý 538
SHOTOKAN KARATE CLUB ARBATAX Palmas Giuseppe   Žlutý 639
SHOTOKAN KARATE CLUB ARBATAX Peru Andrea   Bílý 538
SHOTOKAN KARATE CLUB ARBATAX Pinna Fabio   Fialový 1550
SHOTOKAN KARATE CLUB ARBATAX Piroddi Giorgia   Žlutý 1955
SHOTOKAN KARATE CLUB ARBATAX Piroddi Riccardo   Žlutý 538
SK karate Dragon Bohuslavová Veronika   Žlutý 20
SK karate Dragon Brejcha Daniel   Hnědý 1242
SK karate Dragon Brejcha, Lippert, Pajkrt   Hnědý 33
SK karate Dragon Brejchová Denisa   Hnědý 2659
SK karate Dragon Brejchová, Fidlerová, Mihalčatinová   Hnědý 35
SK karate Dragon Bukovský Jindřich   Zelený 10
SK karate Dragon Dušková Adéla   Žlutý 21
SK karate Dragon Dušková, Hrušková, Toběrná   Zelený 36
SK karate Dragon Fafek Vladimír   Zelený 941
SK karate Dragon Fafek, Fidler, Miller   Zelený 32
SK karate Dragon Fafková Vendula   Bílý 20
SK karate Dragon Fidler Jakub   Zelený 940
SK karate Dragon Fidlerová Eliška   Žlutý 21
SK karate Dragon Hrušková Michaela   Žlutý 1
SK karate Dragon Churavý Jakub   Žlutý 6
SK karate Dragon Churavý Marek   Žlutý 5
SK karate Dragon Janda Filip   Hnědý 1346
SK karate Dragon Janda, Lee D., Lee J.   Hnědý 34
SK karate Dragon Janda, Lee, Soběslavský   Hnědý 68
SK karate Dragon Jelínek Adam   Zelený 10
SK karate Dragon Jordanov Aleksandar   Zelený 941
SK karate Dragon Kolínko Dalibor   Bílý 5
SK karate Dragon Kotlanová Veronika   Žlutý 1
SK karate Dragon Le David   Hnědý 15
SK karate Dragon Le Jan   Hnědý 1344
SK karate Dragon Lippert Matěj   Zelený 1042
SK karate Dragon Lippert Pavel   Žlutý 3
SK karate Dragon Losová Jaroslava   Žlutý 20
SK karate Dragon Losová Zuzana   Bílý 21
SK karate Dragon Mihalčatinová Eliška   Žlutý 2158
SK karate Dragon Miller Matyáš   Zelený 9
SK karate Dragon Nesládková Ivana   Žlutý 3
SK karate Dragon Nosek Michal   Fialový 72
SK karate Dragon Novák Filip   Hnědý 1548
SK karate Dragon Pajkrt Jan   Zelený 1042
SK karate Dragon Řápek Jan   Fialový 13
SK karate Dragon Skala Antonín   Žlutý 6
SK karate Dragon Skalová Eva   Žlutý 3
SK karate Dragon Skalová Linda   Fialový 2762
SK karate Dragon Soběslavský David   Fialový 1043
SK karate Dragon Svoboda Štěpán   Bílý 6
SK karate Dragon Šporcl Radek   Žlutý 3
SK karate Dragon Toběrná Kristýna   Zelený 24
SK karate Dragon Vobecký David   Bílý 6
SK karate Dragon Vobecký Filip   Bílý 6
SK karate Dragon Zachař Dominik   Zelený 1042
SKC Funakoshi Tortoli Muntoni Andrea   Hnědý 17
SKC Funakoshi Tortoli Rocca Massimiliano   Fialový 1042
SKC Funakoshi Tortoli Viola Mattia   Modrý 940
SKMP Praha Jan Zahradnický   Hnědý 53
SKMP Praha Jiří Kábrt   Černý 54
SKMP Praha Martin Pšenička   Hnědý 54
SKSM Karate Malta Camilleri Braydon   Zelený 939
SKSM Karate Malta Fenech Jean Paul   Oranžový 641
SKSM Karate Malta Gauci Erika   Fialový 2459
SKSM Karate Malta Gauci Shauna   Fialový 2460
Societa Karate Sport Campobasso Giovanni Minotti   Černý 44
STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE Adam Ondráško   Hnědý 46
STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE David Dlholucký   Černý 1444
STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE Dlholucký, Chudý, Ondráško, Pavlák   68
STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE Ján Daniš   Černý 17
STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE Matej Chudý   Černý 1446
STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE Nikola Furová   Zelený 28
STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE Nikola Zahradníkova   Hnědý 30
ŠK Goju Kai Karate Bratislava Haňdiaková Alexandra   Černý 28
ŠK Goju Kai Karate Bratislava Haňdiaková, Somolányiová, Szomolányiová   37
ŠK Goju Kai Karate Bratislava Harmanová Vanda   Zelený 28
ŠK Goju Kai Karate Bratislava Harmanová, Lesayová, Ondrušová, Vidová   36
ŠK Goju Kai Karate Bratislava Hulín Hugo   Modrý 14
ŠK Goju Kai Karate Bratislava Lesay Tomáš   Zelený 9
ŠK Goju Kai Karate Bratislava Lesayová Ema   Hnědý 26
ŠK Goju Kai Karate Bratislava Ondrušová Bibiana   Zelený 24
ŠK Goju Kai Karate Bratislava Szomolányiová Nina   Černý 28
ŠK Goju Kai Karate Bratislava Szomolányová Tamara   Černý 30
ŠK Goju Kai Karate Bratislava Tobolák Lukáš   Černý 14
ŠK Goju Kai Karate Bratislava Vidová Tamara   Černý 26
ŠK KARATE Nová Baňa Babicová Sarah   Modrý 2459
ŠK KARATE Nová Baňa Beňuš Marek   Zelený 1446
ŠK KARATE Nová Baňa Forgáčová Viktória   Modrý 2460
ŠK KARATE Nová Baňa Gregor Jerguš Henrich   Oranžový 639
ŠK KARATE Nová Baňa Homolová Veronika   Černý 28
ŠK KARATE Nová Baňa Kabát Michal   Hnědý 1242
ŠK KARATE Nová Baňa Kasanová Ema   Černý 2862
ŠK KARATE Nová Baňa Kocian Samuel   Oranžový 641
ŠK KARATE Nová Baňa Kocianová Nina   Žlutý 1955
ŠK KARATE Nová Baňa Kruľáková Sabina   Modrý 2358
ŠK KARATE Nová Baňa Miksaiová Nikola   Černý 61
ŠK KARATE Nová Baňa Roth Róbert   Hnědý 48
ŠK KARATE Nová Baňa Zima Matej   Zelený 940
ŠK KARATE Nová Baňa Žemberyová Katarína   Hnědý 62
TJ Skvrňany Plzeň Adam Jan   Černý 18
TJ Skvrňany Plzeň Štěpán Pavel   Černý 18
UKS SHODAN ZDUNY Adamski Jaroslaw   Černý 18
UKS SHODAN ZDUNY Streubel Anna   Bílý 2056
UKS SHODAN ZDUNY Streubel Marta   Bílý 19
UKS SHODAN ZDUNY Tobolska Kalina   Bílý 19
United karate of Denmark ANDERSEN Jonathan Svanholm   8
United karate of Denmark BENTZEN Mark Pelsen   1348
United karate of Denmark Bentzen, Damsgaard B., Damsgaard K., Christoffersen   69
United karate of Denmark BJERRE Niels Frederikke   42
United karate of Denmark Bjerre, Christoffersen, Millard, Nielsen   68
United karate of Denmark BOGE Emilie Teresa   27
United karate of Denmark BOGE Matthias William   49
United karate of Denmark Boge, Helsted, Skov   37
United karate of Denmark Boge, Nielsen, Persson   69
United karate of Denmark CARLSON Gitte Schmidt   31
United karate of Denmark DAMSGAARD Bjarne   54
United karate of Denmark DAMSGAARD Kasper   48
United karate of Denmark DUE Mikkel   13
United karate of Denmark DUE Nicklas   13
United karate of Denmark FREDERIKSEN Mark   8
United karate of Denmark HANSEN Andrea   2657
United karate of Denmark HANSEN Michael   1854
United karate of Denmark HELSTED Laura   27
United karate of Denmark HELSTED Soren   18
United karate of Denmark CHRISTENSEN Claes   1753
United karate of Denmark CHRISTOFFERSEN Jacob   54
United karate of Denmark CHRISTOFFERSEN Johannes   42
United karate of Denmark JENSEN Cecillia Caroline Fride   26
United karate of Denmark JENSEN Kresstine Brusen   27
United karate of Denmark JENSEN Sofia Frederikke Fride   26
United karate of Denmark JESPERSEN Puk   2658
United karate of Denmark KIRKEBY Malene   31
United karate of Denmark KIRKETERP Emil   9
United karate of Denmark KIRKETERP Rebecca Piron   27
United karate of Denmark Kirketerp, Landmose, Poulsen   36
United karate of Denmark KRISTENSEN Anders   12
United karate of Denmark LANDMOSE Emil   13
United karate of Denmark LANDMOSE Frederikke   27
United karate of Denmark LARUSDOTTIR DAGBJORT   23
United karate of Denmark LEKACH Cassandra Lea Saidi   26
United karate of Denmark MILLARD Daniel Solvsten   45
United karate of Denmark NIELSEN Andre   1242
United karate of Denmark NIELSEN Oliver   44
United karate of Denmark NIELSEN Philip   47
United karate of Denmark OLSEN Thea Gejlsbjerg   26
United karate of Denmark PEDERSEN Victor Hjorth   40
United karate of Denmark PERSSOON Lasse   13
United karate of Denmark POULSEN Hannah   26
United karate of Denmark POULSEN Linea   26
United karate of Denmark POULSEN Sara   26
United karate of Denmark SINVANI Naya Corydon   27
United karate of Denmark SKOV Stine   27
United karate of Denmark TIELMANN Mikkel   8
United karate of Denmark VOJINOVIC Luka   42

celkem závodníků: 388
bottom